Ікона "Свята Родина", виконана в сучасному стилі, який легко поєднується з будь-яким домашнім інтер'єром.
Матеріал срібного окладу зроблений із спеціального комбінованого листа металу який зверху ламінований шаром срібла 999 проби, також для захисту на поверхню наноситься родієве покриття яке захищає срібло від потемніння тя "старіння", що створює бездоганний вигляд.
Якість відомого грецького виробника Silver Axion.
Ікона поставляється у фірмовій упаковці з логотипом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Axion |
| Страна производитель | Греция |
| Вес | 1 кг |
| Вид товара | Икона |
| Высота | 305 мм |
| Материал | Драгоценный металл |
| Ширина | 265 мм |
| Колір | |
| Колір основи | білий |
Информация для заказа
- Цена: 3 821 ₴





