Футляр для ювелірних прикрас.
Виготовлений з якісних матеріалів.
Подарункова упаковка — важлива складова подарунка. Для ювелірної упаковки це особливо важливо. Головне щоб зовнішній вид обраної упаковки відповідав подарунку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Футляры |
| Материал | Бархат |
| Назначение | Кольца |
| Цвет | Бордовый |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 55 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴



