Ікона "Покров Пресвятої Богородиці" стане чудовим та цінним подарунком для ваших рідних та близьких людей.
Ікона виконана в кіоті у формі арки та надає бездоганний вигляд, який легко поєднується з будь-яким домашнім інтер'єром.
Покров Пресвятої Діви є символом любові і участі, яку вона відчуває до всіх нас. Його благодать незримо осяює і захищає кожну людину, зберігаючи від гріха і допомагаючи у нелегкий час. Тому зображення Богородиці, що тримає на розпростертих руках своє покривало (омофор).
Звертаючись із молитвою перед іконою Покрова Пресвятої Богородиці, багато хто сподівається на допомогу в різних ситуаціях: зцілення від хвороби; повернути добробут у сім'ю; захистити від бід, у тому числі від стихійних руйнувань; знайти другу половинку; позбавити від негоди (для тих, хто займається сільським господарством) та дати багатий урожай; зміцнитися у вірі і встояти перед спокусами.
Покриття сріблом 925 проби, позолочене оздоблення виконане методом напилення покриття.
Якість відомого грецького виробника Prince Silvero.
Ікона поставляється у фірмовій упаковці з логотипом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prince Silvero |
| Страна производитель | Греция |
| Вес | 1 кг |
| Вид товара | Икона |
| Высота | 260 мм |
| Материал | Драгоценный металл |
| Ширина | 200 мм |
| Основные атрибуты | |
| Колір основи | коричневий |
- Цена: 2 778 ₴




