Футляр "Ліжечко" для ювелірних прикрас.
Виготовлений з якісних матеріалів.
Кольори виробів на сайті можуть трохи відрізнятися від реальних через особливості кольору екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Футляры |
| Материал | Бархат |
| Назначение | Универсальный |
| Цвет | Розовый |
| Тематика рисунка/формы | Овальная форма |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 85 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴


