
Сережки дитячі в червоному золоті з куб.цирконієм рожевий, 1.53 (213191-р)
11 464 ₴
- В наличии
- Код: 213191-р
+380 (73) 767-73-11
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сережки дитячі в червоному золоті 585 проби з куб.цирконієм.
Всі ювелірні вироби, представлені на нашому сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожної ювелірної прикраси додаються бірка із зазначенням усіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть трохи відрізнятися від реальних через особливості кольору екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Серьги классические |
| Пол | Женский |
| Проба | 585 |
| Цвет металла | Красный |
| Камни вставки | Фианит |
| Цвет камней | Голубой |
| Тип застежки | Английская застежка |
| Ширина | 7 мм |
| Длина | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | рожевий |
| Вес | 1.53 кг |
Информация для заказа
- Цена: 11 464 ₴


