-10%

Посріблена фоторамка “На Хрещення” 24х19см Valenti (51085 3xl)
3 637 ₴
3 273,30 ₴
- В наличии
- Код: 51085 3xl
+380 (73) 767-73-11
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посріблена фоторамка “На Хрещення” (Valenti, Італія)
Вишукана посріблена фоторамка від італійського бренду Valenti — це не просто аксесуар, а пам’ятна річ, яка зберігає особливі миті з дня Хрещення. Декорована символами Таїнства — хрестильна купіль, свічки, Євангеліє та голуб миру — рамка створює атмосферу духовної чистоти та благословення.
Виготовлена з високоякісного матеріалу із покриттям сріблом 999 проби, рамка поєднує витончену естетику з глибоким змістом. Ідеально підійде як подарунок на хрестини для хлопчика чи дівчинки.
Ця рамка збереже найтепліші спогади про перші кроки дитини у вірі.
Розмір фото 10х15 см.
Якість відомого італійського виробника Valenti & Co.
Ікона поставляється у фірмовій упаковці з логотипом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Valenti & Co. |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Рамка |
| Функциональное назначение рамки | для фотографий |
| Профиль багета | Классический |
| Цвет | Серебристый |
| Размещение рамки | вертикальное |
| Количество окошек | 1 шт |
| Вместимость изображений | 1 шт |
| Ширина изображения | 10 см |
| Высота изображения | 15 см |
| Материал защитного экрана рамки | стекло |
| Петля для крепления к стене | Нет |
| Подставка | Да |
| Декоративное оформление | Чеканка, Посеребрение, Позолота |
| Габаритные размеры рамки | |
| Ширина рамки | 24 см |
| Высота рамки | 19 см |
| Внутренняя ширина окошка рамки | 10 см |
| Внутренняя высота окошка рамки | 15 см |
| Вес | 1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 273,30 ₴



