Рамка для фото, виконана в сучасному стилі, який легко поєднується з будь-яким домашнім інтер'єром.
Покриття сріблом 925 проби, основа - високоякісне МДФ вкрите декількома шарами лаку, що створює бездоганний вигляд.
Розмір фото 15х20 см.
Виріб має оригінальне фірмове упакування від виробника - рамка надійно упакована в якісній картонній коробочці з логотипом компанії та м'який мішечок; дане упаковування гарантує, що виріб надійде Вам цілим та неушкодженим, а також в такому вигляді образу можна представити на подарунок близькій людині.
Якість відомого грецького виробника Prince Silvero.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prince Silvero |
| Страна производитель | Греция |
| Высота изображения | 20 см |
| Декоративное оформление | Посеребрение |
| Цвет | Серебристый |
| Количество окошек | 1 шт |
| Материал багета | Алюминий |
| Материал защитного экрана рамки | стекло |
| Материал подложки рамки | ДВП |
| Вместимость изображений | 1 шт |
| Наличие паспарту | Нет |
| Петля для крепления к стене | Нет |
| Подставка | Да |
| Размещение рамки | горизонтальное и вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рамка |
| Функциональное назначение рамки | для фотографий |
| Ширина изображения | 15 см |
| Габаритные размеры рамки | |
| Вес | 1 кг |
| Высота рамки | 20 см |
| Внутренняя высота окошка рамки | 26 см |
| Внутренняя ширина окошка рамки | 21 см |
| Ширина багета | 30 мм |
| Ширина рамки | 15 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 925,10 ₴





