-10%

Посріблена фоторамка Першого Причастя (дівчинка) 26х21см Prince Silvero (MA-E328f-g)
2 295 ₴
2 065,50 ₴
- В наличии
- Код: MA-E328f-g
+380 (73) 767-73-11
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фоторамка на пам’ятку Першого Святого Причастя (дівчинка)
Вишукана металева фоторамка зі сріблястим блиском, доповнена рельєфним зображенням дівчинки в молитві перед чашею — символом Євхаристії. В куті рамки — ніжна композиція з винограду, колосків та символу IHS, що нагадує про святість Першого Причастя. Ідеальна для збереження фото з урочистого дня як цінної духовної пам’яті.
Покриття сріблом 925 проби, основа - високоякісне МДФ вкрите декількома шарами лаку, що створює бездоганний вигляд.
Якість відомого грецького виробника Prince Silvero, торгова марка Meteora icons.
Ікона поставляється у фірмовій упаковці з логотипом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prince Silvero |
| Страна производитель | Греция |
| Высота изображения | 20 см |
| Цвет | Серебристый |
| Количество окошек | 1 шт |
| Материал защитного экрана рамки | стекло |
| Вместимость изображений | 1 шт |
| Петля для крепления к стене | Нет |
| Подставка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рамка |
| Функциональное назначение рамки | для фотографий |
| Ширина изображения | 15 см |
| Вид товара | Икона |
| Габаритные размеры рамки | |
| Вес | 1 кг |
| Высота рамки | 26 см |
| Внутренняя высота окошка рамки | 20 см |
| Внутренняя ширина окошка рамки | 15 см |
| Ширина рамки | 21 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 065,50 ₴



